HAKKIMIZDA

Bhy ajans olarak 2021 yılında faal duruma  geçmiş olmaktan oldukça mutlu olduğumuzu belirtmek isteriz.Siz değerli müşterilerimize farklı alanlarda kaliteli içerikler üretiyoruz. Sizler için internet sitemizden verdiğiniz siparişleri mümkün olabilecek en kısa zamanda, doğru iletişim ve doğru zamanlama ile sizlere teslim ediyoruz. Şuan sizler için hizmet verdiğimiz alanlar; Sosyal Medya Danışmanlığı, Web tasarım,  grafik tasarım video prodüksiyon, dijital pazarlama, metin yazarlığı, mobil uygulama tasarımı, Marka danışmanlığı ve SEO olmakla birlikte bu alanlarda sizler için en kaliteli ve profesyonel freelancerlar ile çalışıyoruz. Bize vermiş olduğunuz siparişleri olabildiğince hızlı olarak teslim ediyoruz.

Freelancer Prensiplerimiz ve çalışma şartlarımız

Sizlerin direktifleri doğrultusunda en doğru freelancer arkadaşlarımızı seçtik ve siz değerli müşterilerimizin siparişlerini bekliyoruz. Sosyal Medya ve Marka danışmanlığı alanında markanızı veya sosyal medyanızı en doğru şekilde yönetmeniz için sizlere tavsiyeler veriyoruz. Marka olma adımlarınızı bizimle atmanız markanızın büyüme yolunda emin adımlarla ilerlemesi demektir. Bahsettiğimiz gibi birden fazla freelancer ile anlaştık ve bizlere ulaştırdığınız siparişleri en doğru zamanda sizlere ulaştırıyoruz. Grafik tasarım , Web Tasarım gibi üst düzey teknoloji bilgisi gerektiren konularda bizlere güvenebilirsiniz. Sizlere güvence veriyoruz çünkü kendimize güveniyor ve en iyi hizmeti verebilmek adına adeta birbirimizle yarışıyoruz. SEO tarzına uygun metin yazarlığı yaparak sizleri arama motorlarında öne çıkarıyor ve tanınırlığınızı arttırıyoruz.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Vizyonumuz freelance işlerde güvenilir ve saygın bir firma olmaktır. Bu vizyona ulaşabilmek adına siz müşterilerimize en doğru hizmeti verebilmek adına en doğru freelancerler ile çalışıyoruz. Misyonumuz ise sizlere kaliteli içerik üretirken bu işlerden keyif almaktır. Çünkü yaptığı işten keyif almayan herhangi bir kişi kaliteli ürün ortaya koyamaz. Bizler de bunun farkında olarak sizler için en hızlı sipariş ulaştıran firma olmak  amacını taşıyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.