BHY AJANSI'NDA profesyonel logo tasarımınızı birlikte yapalım Tasarım sürecine başlamadan önce firmanızın ait olduğu sektör, yansıtacağı imaj, hedef kitle ve müşteri beklentileri üzerinde detaylı araştırma yapar , kişisel isteklerinizi doğrultusunda logo tasarımınızı oluştururuz.

Grafik tasarım uzmanlarımız tarafından, logonuzun üzerinde rengi harf karakteri gibi en ince detayına kadar çalışmak üzere bir proje ekibi kurulur. Amacımız, firmanızın hedef kitlesine yönelik en iyi logoyu tasarlamak ve beğeninize sunmaktır.

Logo tasarım sürecinde logo için seçilen renk(ler), firmanın potansiyel müşterilere  vermek istediği mesaj ile bütünlük oluşturmalıdır. Bu yüzden müşterilerinizin  ilgisini çekecek ve beklentilerini karşılayarak duygusal bir bağ oluşturacak doğru renkler kullanılmaya özen gösteriyoruz. Logo tasarımı, firmanızın web sitesi, kartvizit, üniforma, stant, tabela ve ofis dekorasyonu gibi materyallerini de etkileyeceğinden birlikte seçeceğimiz renk temel alınarak hazırlanır.

Proje ekibimiz, sizin için  profesyonel logo tasarım alanında deneyime sahip uzman kişiler olarak dinamik, akılda kalması kolay, estetik bir logo tasarlar.. İyi bir kurumsal logo tasarımı için Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw programlarını kullanarak size profesyonel  hizmet sunmaktadır.

DEFNE ACCESORİES

Da logo2[9].webp

HD PLAYSTATİON

LOGO PNG.webp

BALKAN TEMİZLİK YATIRIM

hfssh.webp

TEZCAN TEKEL

Original.png

CAPSTONE

Ekran görüntüsü 2021-10-20 152840.png

YAKINDA...

Duvara Boyama